Warning: Creating default object from empty value in /home/ludek1111/domains/safewordpress.pl/public_html/wp-content/themes/Busby/admin/admin.php on line 366
MAM WIRUSA I CO TERAZ? | Zabezpieczanie Wordpress - 1000 sposobów |

MAM WIRUSA I CO TERAZ?

Każdemu może trafić się wirus, nie jest to nic nadzwyczajnego. Niżej najlepiej jak mogłem opisałem kroki aby się go pozbyć. Zapraszam do lektury!

1. Przeskanuj pliki antywirusem

Po prostu przeksanuj pliki swoim komputerowym antywirusem – pliki ze swojego serwera spakuj w paczkę .zip i pobierz na komputer. Następnie dokładnie przeskanuj paczkę swoim antywirusem – może być nawet darmowy (ja skanowałem Avastem). Często zwykły komputerowy antywirus może znaleźć złośliwe pliki. Następnie usuń pliki z serwera.

2. Skontaktuj się z pomocą techniczną serwera

Jeśli twój serwer posiada dobrą pomoc techniczną, możesz ją poprosić o usunięcie złośliwego kodu. Opisz dokładnie problem i ładnie poproś. U mnie zawsze działało. Zawsze jednego wirusa mniej :)

3. Poproś zewnętrzną firmę o usuwanie wirusa

Jest to ostateczna ostateczność gdy nie możemy sobie poradzić. Zewnętrzna firma na 99% poradzi sobie ze złośliwym kodem jednak jest to usługa płatna. Osobiście znam świetną firmę z którą nie raz współpracowałem dlatego jeśli chcesz usunąć wirusa ze swojej strony to skontaktuj się z nimi poprzez poniższy formularz.

Imię i nazwisko

Adres email (wymagane)

Adres strony do odwirusowania

Treść wiadomości

 

 

One Response to MAM WIRUSA I CO TERAZ?

  1. Pingback: Marcelo Spyies | sMark ideas

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *